10 euro za godzinę brutto

Hamburg oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka magazyn części samochodowych

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 21:42

Magazyn z częściami samochodowymi w Hamburgu zatrudni pracowników bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech od zaraz, dla Polaków przy kompletowaniu zamówień dla klientów.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Hamburg.

Zarobki: 10 euro za godzinę brutto.

Numer referencyjny: magazyn/04/16.

Zakres obowiązków:

  • komisjonowanie oraz zbieranie zamówień;
  • pakowanie towarów oraz zabezpieczanie;
  • przyjmowanie dostaw i rozmieszczanie towarów na magazynie;
  • prowadzenie rejestrów magazynowych;
  • pilnowanie porządku na hali.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • obsługa komputera;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z częściami samochodowymi;
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie zaletą;
  • dokładne wykonywanie obowiązków;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i grupowej.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na długo;
  • możliwość rozwoju;
  • zakwaterowanie płatne w okolicach magazynu;
  • umowa o pracę na niemieckich zasadach;
  • możliwość skorzystania z kindergeld;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy do składania aplikacji mailowo, pod adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

W temacie prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-czesciami-samochodowymi/

ID ogłoszenia: 239570406e52ed1b

ilość wszystkich wyświetleń: 4621, dzisiaj: 3

4 komentarze na “Hamburg oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka magazyn części samochodowych”

  1. Witam jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem posiadam nie zbedne dosiwadczenie pracy na magazynie prosze o kontak pozdrawiam Tomasz

  2. witam..posiadam bardzo duze doświadczenie na tym stanowisku w kraju i za granicą.;fiszę o kontakt..

  3. Witam mam 23lata mezczyzna jestem zainteresowany jakakolwiek praca w niemczech od konca maja poczatku czerwca moze ktos ma jakies info prosil bym o kontakt 695264169

  4. Witam jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem posiadam nie zbedne dosiwadczenie pracy na magazynie prosze o kontak pozdrawiam