do ustalenia

Holandia praca bez znajomości języka na magazynie z odzieżą od zaraz Amsterdam 2019

  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 23 lutego 2019 00:01

Od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie z odzieżą jako komisjoner. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka obcego przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na magazynie z odzieżą, a polega na zbieraniu zamówień przy użyciu skanera magazynowego, a także na pakowaniu ubrań, naklejaniu etykiet oraz sortowaniu i kontrolowaniu jakości.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wypełnianiu swoich obowiązków;
  • samodzielność;
  • dokładność;
  • możliwość wyjazdu na przynajmniej 3 miesiące.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane co tydzień;
  • dodatki do stawki godzinowej;
  • stabilne zatrudnienie, które jest potwierdzone certyfikatami;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu;
  • niewiele formalności;
  • umowę o pracę tymczasową na holenderskich warunkach;
  • pakiet pracowniczy, co oznacza, że pracodawca umożliwia dojazd do oraz z pracy ubezpieczenie, a także odzież ochronną do pracy;
  • ciągły dostęp do paska wypłat oraz plany pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.ottoworkforce.pl/praca/pracownik-magazynu-z-odzieza-w-amsterdamie-bez-znajomosci-jezyka-obcego/

ID ogłoszenia: 9875c709391d0686