do uzgodnienia

Holandia praca dla par na magazynie przy pakowaniu bez języka od zaraz Woerden

  • Miasto lub region: Woerden
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 21:34

Magazyn z odzieżą w Woerden przyjmie pary do pracy w Holandii od zaraz. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka, gwarantujemy zakwaterowanie oraz pomoc we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: pracownik magazynowy.

Miejsce pracy: Woerden, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
głównymi zadaniami będą prace magazynowe takie jak pakowanie, etykietowanie, montowanie alarmów, oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • znajomość języka będzie plusem;
  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz;
  • uczciwe wypełnianie powierzonych zadań;
  • brak chorób, sprawność fizyczna;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę dla par;
  • ubezpieczenie oraz miejsce zamieszkania;
  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • pomoc w formalnościach;
  • asystowanie i pomoc podczas wizyt lekarskiej;
  • koszty zakwaterowania zostaną zrekompensowane.

Jak aplikować:
Prosimy o składanie aplikacji poprzez poniższą stronę internetową:

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.
Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych. Należy zaznaczyć lub dołączyć klauzulę pozwalającą na wykorzystywanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-na-magazynie-dla-par-bez-jezyka-woerden-przy-pakowaniu-odziezy/

ID ogłoszenia: 12856b39e6756779

5 komentarzy na “Holandia praca dla par na magazynie przy pakowaniu bez języka od zaraz Woerden”

  1. witam jestem zainteresowany wraz z żona oferta pracy Mamy po 24lat Mamy duże doświadczenie Posiadam numer sofi. Prosze o kontakt

  2. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa propozycja pracy mamy nr sofi.
    mamy 20 i 23 lata

  3. Ja i koleżanka jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą.Proszę o kontakt 724 145 497.Pozdrawiam.

  4. Wioleta i Łukasz na 24 lutego 2016 @ 19:58

    Witam serdecznie małżeństwo w wieku 28 30 lat z doświadczeniem na produkcji zdobytym w Polsce jak i za granicą pakowanie krojenie warzenie etykietowanie praca na chłodniach itd,,, cheć do pracy od zaraz stan zdrowia bardzo dobry posiadamy numer sofi 4 lata doświadczenia nasz numer +48 786148056 chec wyjazdu od zaraz

  5. Dzień dobry! Znaleźć pracę z dziewczyną.jesteśmy obywatelką Ukrainy Mamy zezwolenie na pobyt stały w Plshe! jesteśmy w liczbie Holandia mamy Sophie numer. Czy to możliwe, aby odebrać pracę dla nas? Byłbym wdzięczny za zaproszenie +31617736269

Zostaw odpowiedź do Wioleta i Łukasz