do uzgodnienia

Holandia praca fizyczna sortowanie bez znajomości języka od zaraz Den Bosch w firmie kurierskiej

  • Miasto lub region: Den Bosch
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 21 lutego 2016 20:36

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu paczek w firmie kurierskiej od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka w Den Bosch na legalną umowę oraz z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Den Bosch, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek paczek kurierskich;
  • sortowanie przy taśmie według określonych standardów;
  • przygotowanie paczek do wysyłki.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobry stan zdrowia oraz sprawność fizyczna;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • możliwość podjęcia współpracy na dłużej;
  • gotowość do wyjazdu do Holandii od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach formalnych;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach z potrzebnym wyposażeniem;
  • chętnie zatrudniamy grupy;
  • regularne i terminowe wypłaty pensji;
  • pomoc we wdrożeniu oraz zaaklimatyzowaniu.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

Należy kliknąć przycisk “Aplikuj”.

Informujemy, że ze względu na dużą ilość nadsyłanych aplikacji, będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-den-bosch-firma-kurierska/

ID ogłoszenia: 56956c9c2c44b1c8

3 komentarze na “Holandia praca fizyczna sortowanie bez znajomości języka od zaraz Den Bosch w firmie kurierskiej”

  1. Rafał Smykal na 23 lutego 2016 @ 22:14

    Witam jestem zainteresowany pracą na wyżej wymienionym stanowisku od zaraz. Proszę o kontakt na adres e-mail.

  2. Marek Staroń na 6 marca 2016 @ 12:33

    Witam jestem zainteresowany pracą na wyżej wymienionym stanowisku od zaraz . Proszę o kontakt

  3. Dzień dobry! Jestem obywatelką Ukrainy Mam zezwolenie na pobyt stały w Plshe! Jestem w liczbie Holandia Sophie. Czy to możliwe, aby odebrać pracę dla mnie? Byłbym wdzięczny za zaproszenie +31617736269

Zostaw odpowiedź do Marek Staroń