12,58 euro/h

Holandia praca na magazynie EDCO od zaraz w Deurne z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Deurne, Holandia
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 20 października 2022 11:25

Na magazynie sieci EDCO z zabawkami, elektroniką, akcesoriami oferta pracy w Holandii od zaraz przy zbieraniu zamówień. Znajomość języka angielskiego będzie konieczna.

Lokalizacja: Deurne, Holandia

EDCO to jedna z największych logistycznych firm importowo-eksportowych w Europie. Z asortymentem ponad 20 000 produktów, od zabawek po elektronikę i od akcesoriów sportowych po akcesoria samochodowe, codziennie przygotowuje i wysyła tysiące zamówień.

Jako pracownik logistyki będziesz kompletować zamówienia dla wszystkich znanych sklepów. Przez pierwsze pięć dni odbędziesz szkolenie, aby poznać firmę i swoje obowiązki. Masz też możliwość skorzystania ze szkoleń na wózki wysokiego składowania, wózek kombi i inne. Dogadasz się po angielsku? To sprawdź szczegóły i aplikuj!

OFERUJEMY
-Atrakcyjną stawkę w wysokości nawet 12,58 euro/h
-Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-15 i 15-24)
-Pewną i terminową wypłatę wynagrodzenia (tygodniówki!)
-Zorganizowany bezpłatny dojazd do/z pracy
-Dostęp do wyposażonej stołówki z ciepłymi posiłkami
-Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
-Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Telefoniczny helpdesk działający 24/7
-Całkowicie zdalny proces rekrutacji
-Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
-Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
-Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
-Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów
-Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na kontrakt bezpośredni u klienta

OBOWIĄZKI
-Zbieranie produktów przy użyciu EPT
-Sortowanie paczek
-Kontrola jakości
-Przygotowanie zamówień
-Załadunek/rozładunek kontenerów
-Transport palet przy użyciu wózka wysokiego składowania
-Kierowanie wózkiem kombi

WYMAGANIA
-Dobra znajomość j. angielskiego
-Możliwość pracy na wysokości 18 metrów
-Dobra kondycja fizyczna
-Dostępność na dłuższy okres

Brzmi jak oferta pracy w sam raz dla Ciebie? Aplikuj a wkrótce do Ciebie zadzwonimy!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 658634d1a90ee981

ilość wszystkich wyświetleń: 198, dzisiaj: 1