9,58 euro brutto/h

Holandia praca od zaraz dla kierowcy kat.B bez znajomości języka przewóz osób Nistelrode

  • Miasto lub region: Nistelrode
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 02:40

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy przewozie osób. Oferta z Nistelrode od zaraz jako kierowca kat.B.

Stanowisko: kierowca kat.B
Miejscowość: Nistelrode, Holandia
Pensja: 9,58 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się przewozem pracowników z zakwaterowania do pracy oraz z pracy do mieszkań
  • prowadzenie busa
  • do zadań należeć będzie również pokonywanie tras niestandardowych, tak jak np. do lekarza, rozwożenie dokumentów itp.

Oczekiwania:

  • komunikatywność
  • opcja podjęcia stałej pracy w Holandii
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziana samodzielność
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • raz na tydzień podsumowanie godzin oraz kosztów pracy
  • raz na tydzień rozliczenie na konto
  • pracę na dłużej w Holandii
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie
  • ubezpieczenie
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie przy rozliczeniach podatku

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-kierowca-kat-b-od-zaraz-transport-osob-bez-jezyka-nistelrode/

ID ogłoszenia: 715951962516305