do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz na magazynie z art. dla zwierząt bez języka Tilburg

  • Miasto lub region: Tilburg
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 00:03

Hurtownia artykułów zoologicznych z Tilburga oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Holandia praca do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: pracownik magazynu
Numer referencyjny: RHE/10/2016
Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z artykułami dla zwierząt
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień, składanych przez klientów drogą elektroniczną
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za odpowiednie przygotowanie towarów do wysyłki – zabezpieczenie, zapakowanie, zaadresowanie
  • zadania fizyczne związane z rozładunkiem i załadunkiem
  • zadania wykonywane będą z użyciem wózków elektrycznych

Oczekiwania:

  • język angielski na poziomie minimum podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • bardzo dobra kondycja, wytrzymałość, pracowitość
  • dużą zaletą będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • płatne ubezpieczenie
  • atrakcyjne pensje
  • pracę na podstawie legalnej, holenderskiej umowy
  • zamieszkanie odpłatne
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnych danych kontaktowych na adres:

  • m.ribelles@pran.eu

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-prace-w-holandii-na-magazynie-od-zaraz-tilburg/

ID ogłoszenia: 226587e23b26a492