10,53 €/h

Holandia praca od zaraz na produkcji ciastek bez znajomości języka w Oldenzaal

  • Miasto lub region: Oldenzaal
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2019 15:54

Firma z Oldenzaal poszukuje od zaraz chętnych również bez znajomości języka do rozpoczęcia ciekawej pracy w Holandii przy produkcji ciastek w fabryce spożywczej.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oldenzaal.

Wynagrodzenie: 10,53 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca produkcyjna przy taśmociągu;
  • praca przy pakowaniu produktów cukierniczych.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • komunikatywna znajomość języka obcego.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • holenderską umowę;
  • wypłata raz w miesiącu na konto + atrakcyjne dodatki;
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • przejazdy do pracy;
  • pełne ubezpieczenie;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość pobrania zaliczki do 150 Eur po pierwszym tygodniu pracy;
  • pakiet startowy 120 PLN – pościel, karta do telefonu i słowniczek.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1454&ref=

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-ciastek-oldenzaal-2019/

ID ogłoszenia: 2365d5306e2c3d83

ilość wszystkich wyświetleń: 555, dzisiaj: 1