do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Vlijmen 2017

  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 00:39

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji kosmetyków dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Vlijmen przy pakowaniu artykułów kosmetycznych.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją kosmetyków – balsamów, kremów, szamponów, lakierów, itd.
  • do zadań będzie należało ustawianie na taśmie pustych pojemników w celu ich maszynowego napełnienia, następnie zamykanie opakowań oraz naklejanie etykiet

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na okres 3 tygodni
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania, komunikacji miejskiej oraz ubezpieczenia
  • szansę zatrudnienia na dłuższy okres na najlepszych pracowników
  • dobre zarobki
  • perspektywę podwyżki
  • możliwość podwyższania kwalifikacji

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o aplikowanie za pomocą formularza na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl

ID ogłoszenia: 578586c1f8272f61