9,20 euro brutto/godz

Holandia praca od zaraz Nijmegen bez języka zbieranie zamówień na magazynie z art. spożywczymi

  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 14 września 2015 21:30

Magazyn z artykułami spożywczymi pilnie poszukuje chętnych do zbierania zamówień i pakowania. Holandia praca w Nijmegen bez znajomości języka holenderskiego.

Zadania:
– orientowanie się w położeniu towarów znajdujących się na magazynie
– przyjmowanie zamówień od klientów
– odnajdywanie produktów, ich pakowanie oraz wysyłka do klienta
– zapewnienie porządku na magazynie
– obsługa skanera ręcznego

Wymagania:
– dobra orientacja w towarach na magazynie
– szybkość, precyzja i punktualność
– umiejętność wykonywania pracy samodzielnie
– motywacja do pracy
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę
– konkurencyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie na miejscu
– ubezpieczenie
– pomoc koordynatora

Jak aplikować:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy przesłać z załączeniem CV na poniżej podany adres:

Oferta nieaktualna!

ID ogłoszenia: 93355c3d14e7373a

1 odpowiedź na “Holandia praca od zaraz Nijmegen bez języka zbieranie zamówień na magazynie z art. spożywczymi”

  1. Chciał bym Sie przyjac do tej pracy . Chciał bym wiedziec ile kosztowalo by mnie dojazd do waszej firmy do holandi. i od kiedy by było mozna zacząc prace?