do uzgodnienia

Holandia praca pakowanie cukierków bez znajomości języka od zaraz Etten Leur

  • Miasto lub region: Etten Leur
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 15:51

Ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu cukierków w Etten Leur. Zatrudnienie od zaraz, bez znajomości języka niderlandzkiego. Na miejscu zapewniamy opiekę polskiego koordynatora.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Etten Leur, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia indywidualnie.

Zadania na stanowisku zatrudnienia:

  • bieżące kontrole jakości;
  • pakowanie cukierków przy linii produkcyjnej;
  • zadania zlecone przez kierownika;
  • wsparcie przy zadaniach produkcyjnych.

Wymagania na stanowisku:

  • zamieszkanie w Etten Leur lub bliskiej okolicy;
  • mile widziany numer SOFI;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • dokładne wykonywanie obowiązków;
  • założone konto bankowe w holenderskim banku;
  • aktualny dowód osobisty (ewentualnie paszport);
  • język angielski lub niemiecki komunikatywny.

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość zaczęcia nawet od zaraz;
  • satysfakcjonujące zarobki;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • legalną umowę o pracę.

Aplikacje:
Drodzy państwo, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-pakowanie-cukierkow-bez-jezyka-od-zaraz-etten-leur/

ID ogłoszenia: 150571f5e1ae1144

3 komentarze na “Holandia praca pakowanie cukierków bez znajomości języka od zaraz Etten Leur”

  1. Witam, razem z kolegą zainteresowani jesteśmy państwa ofertą pracy. Posiadamy pewne doświadczenie, jeden z nas zna język niemiecki na poziomie komunikatywnym oraz ponad 2 lata doświadczenia w tym kraju. Proszę o kontakt, z góry dziękuję.

  2. jestem zainteresowany z kolega
    nie znamy jezyka ale mamy doswiadczenie 3 miesieczne w pracy na produkcji cukierkow
    czekam na jakies informacje na email

  3. Mikołaj na 3 maja 2016 @ 14:47

    Witam, razem z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy .
    Wraz z kolegą pracę w waszej firmie możemy podjąć od zaraz

Zostaw odpowiedź do Pawel