11.00

Holandia praca sezonowa w ogrodnictwie pracownik szkółki drzewek, Lottum

  • Miasto lub region: Lottum
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 11 lipca 2022 12:15

Od zaraz w ogrodnictwie na terenie Lottum do podjęcia sezonowa praca w Holandii jako pracownik szkółki drzewek przy sadzonkach. Niewymagana znajomość języka obcego!

Pracownik szkółki drzewnej (Lottum)
Środowisko pracy: Hala, szklarnia sporadycznie na zewnątrz

Opis stanowiska pracy:
● sadzenie i cięcie młodych sadzonek (na siedząco)
● przesadzanie sadzonek (na stojąco)
● przygotowywanie zamówień i odchwaszczenie szklarni
● sporadycznie odchwaszczanie pól i cięcie sadzonek na zewnątrz

Wymagania:
● Dyspozycyjność na min 3 miesiące lub na dłużej
● Siła i kondycja fizyczna
● Elastyczność (hala, szklarnia, praca na zewnątrz)
● Mile widziane prawo jazdy
Stawka podstawowa: 11.00€/h brutto.
Dodatek wakacyjny: 8% dodatku wakacyjnego wypłacanego z każdą
wypłatą miesięczną

System płatności:
Miesięczny, możliwość zaliczek na konto do 300€/tyg maksymalnie.
Przy każdej wypłacie, wypłacane są wszystkie
dodatki urlopowe i wakacyjne.

System pracy: średnio 40-48h pracy w tygodniu.

Możliwość urlopu co 8 tyg, na okres maksymalnie 2 tygodnie.
Pracownicy są zatrudnieni na okres tymczasowy na umowach holenderskich.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

anita@uprecruitment.eu
tel: 665 595 612

ID ogłoszenia: 93862c84a46cc96b

ilość wszystkich wyświetleń: 341, dzisiaj: 1