9,51 euro

Holandia praca sezonowa – zbiór borówek i truskawek 2017

  • Miasto lub region: różne
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 22 lipca 2017 05:56

Ciekawa propozycja podjęcia sezonowej pracy w Holandii za granicą przy zbiorze owoców, takich jak truskawki czy borówki. Zatrudnienie wakacyjne 2017.

Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane ze zbiorami borówki i truskawek, a także obowiązki z przygotowywaniem ich do sprzedaży (pakowanie, sortowanie itp.)

Wymagamy:
– oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,
– doświadczenie przy zbiorze owoców będzie mile widziane,
Znajomość jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego (minimum w stopniu podstawowym) – mile widziana lecz nie stanowi warunku koniecznego.

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, oraz listu motywacyjnego na adres mailowy

W tytule emaila prosimy o informację na jakie stanowisko Państwo aplikują.
W przypadku chęci wyjazdu par lub grup wszystkie aplikacje powinny znaleźć się w jednym emailu.
Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

ID ogłoszenia: 7875971ebec76643

ilość wszystkich wyświetleń: 1001, dzisiaj: 1