do ustalenia

Hydraulik z językiem angielskim Norwegia praca na budowie, Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 maja 2017 03:35

Firma z Moss poszukuje hydraulików do legalnej pracy w Norwegii na budowie przy montażu instalacji sanitranych. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego.

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta (Prężnie działającej norweskiej agencji pracy) poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Hydraulik z j. angielskim
– NORWEGIA

Miejsce pracy: Moss (rejon Østfold)
Obowiązki:
praca przy instalacji sanitarnych
praca przy instalacji przeciwpożarowej
typowe prace hydrauliczne
Wymagania:
aktualne udokumentowane doświadczenie jako Hydraulik (mile widziane doświadczenie z Norwegii)
bardzo dobra znajomość j. angielskiego- warunek konieczny (praca w środowisku międzynarodowym)
Znajomość norweskich zagadnień z zakresu hydrauliki
prawo jazdy kat. B + mile widziany własny samochód na wyjazd
samodzielność w wykonywanej pracy

Oferujemy:
Zatrudnienie przez norweską agencje pracy na norweskich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie – 215 NOK/ godz. Brutto
Zakwaterowanie płatne po stronie pracownika (1000 NOK miesięcznie)
Pracę od zaraz do 7 lipca br. z możliwością przedłużenia

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z opisem zakresu obowiązków na adres: recruitment@wbstaffing.com z dopiskiem „Hydraulik Norwegia23”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

ID ogłoszenia: 3785911c93a7d0a3

ilość wszystkich wyświetleń: 924, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: WBstaffing
  • Zarejestrowany od: 22 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez WBstaffing

Ostatnie przedmioty dodane przez WBstaffing »