10.10 €/h

Irlandia praca w UK przy zbiorze oraz pielęgnacji truskawek 2020

  • Miasto lub region: Dublin
  • Kraj: Irlandia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2020 12:53

Agencja rekrutacyjna poszukuje kandydatów do sezonowej pracy w Irlandii – Wielkiej Brytanii przy zbiorach truskawek oraz ich pielęgnacji. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego.

Oferta pracy w Irlandii

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

OPIS STANOWISKA
Praca od zaraz dla osób które przebywają już w Irlandii ( warunek konieczny)

Praca przy zbiorze oraz pielegnacji truskawek. Nie wymagana jest znajomość j. angielskiego jedynie chęci do pracy.

Praca pod zadaszeniem w chalach oraz szklarniach. Truskawki rosną na stelarzach 1.40 m od ziemi

WYMAGANIA

– pracowitość

– punktualność

– dobra sprawność fizyczna

NASZA OFERTA
– legalne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w Irlandii
– umowa o pracę na okres od kwietnia do października ( sezon)
– pomoc w otwarciu konta bankowego w Irlandii oraz numeru PPS
– zapewnione odpłatne zakwaterowanie w pokojach pojedynczych ( 75 € na tydzień ze wszystkimi rachunkami)
– wypłaty tygodniowe przelewem na konto w Irlandii
– wynagrodzenie 10.10 €/h brutto podczas pakowania produktów na hali jednak zbiory rozliczane są w akordzie
– praca od 8 do 17 plus nadgodziny

Prosimy o przesłanie CV w j. polskim lub angielskim wraz ze zdjęciem na adres kontakt@cekal.pl w tytule Truskawki

ID ogłoszenia: 3085e870d5b726e5

ilość wszystkich wyświetleń: 695, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: thomas_20082
  • Zarejestrowany od: 5 października 2017

Inne przedmioty dodane przez thomas_20082

Ostatnie przedmioty dodane przez thomas_20082 »