do uzgodnienia

Kierowca kat.B – Kurier praca w Niemczech, Hannover

  • Miasto lub region: Hannover
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 05:14

Agencja zatrudnienia dla firmy z Hanoweru poszukuje kurierów – kierowców kat.B do legalnej pracy w Niemczech przy rozwożeniu paczek. Oferta adresowana do osób z prawem jazdy i komunikatywną znajomością języka.

Firma Olympia Personaldienstleistungen GmbH ze Stuttgartu poszukuje dla swojego Klienta w okolicach Hannover osob na stanowisko KIEROWCA/KURIER:

OPIS STANOWISKA:

– odbior paczek na magazynie i przygotowanie trasy
– rozwozenie pakietow do klientow lub ich odbior
– zbieranie potwierdzen odbioru
– raport po zakonczeniu trasy
– zdawanie pakietow po zakonczeniu trasy

WYMAGANIA:

– czynne prawo jazdy kat. B
– znajomisc j. niemieckiego
– sumiennosc, odpowiedzialnosc
– umiejetnosc nawiazywania kontaktow
– aktualne zaswiadczenie o niekaralnosci

OFERUJEMY:

– umowa na mocy prawa niemieckiego
– wszystkie swiadczenia socjalne oplacane w Niemczech
– atrakcyjne wynagrodzenie
– praca dlugoterminowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie pelnej aplikacji w j. polskim lub niemieckim z dolaczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych pod adres mailowy d.smetek@olympiagroup.de lub kontakt telefoniczny pod numerem 0049 711 54 99 88 15

Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 587594cef717ec37

ilość wszystkich wyświetleń: 1003, dzisiaj: 1