od 2700 € brutto/mc

Kierowca kat.B oferta pracy w Niemczech bez języka przewóz osób od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 17:14

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla Polaków przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 2700 € brutto/mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowcy, gdzie zadaniem będzie przewóz osób starszych i niepełnosprawnych służbowym samochodem;
  • praca na podstawie grafiku;
  • gdy nie będzie zleceń na przewóz osób, możliwe będzie przewożenie dokumentów;
  • główne trasy to: dom spokojnej starości – urząd albo szpital – dom lub dom – rehabilitacja itp.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • empatia;
  • punktualność;
  • zdyscyplinowanie;
  • terminowość;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć odbycia kursu pierwszej pomocy na miejscu;
  • odznaczanie się wysoką kultura osobistą;
  • optymizm.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego  – testy należy zdawać na poziomie dobrym, gdyż w innym przypadku trzeba będzie zapłacić;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 01/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-w-berlinie-przewoz-osob/

ID ogłoszenia: 313600852330f902