do ustalenia

Kierowca kat. C+E – praca w Niemczech w firmie z Coswig

  • Miasto lub region: Coswig (Anhalt)
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 października 2017 03:09

Do podjęcia legalna praca w Niemczech dla kierowców kat. C+E w firmie transportowej z miejscowości Coswig. Zatrudnienie przy przewozie towadów do sklepów na paletach.

Agencja Zatrudnienia LUST HR-Service (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

KIEROWCA Kat. C+E – COSWIG (ANHALT) – NIEMCY

Miejsce wykonywania pracy: Coswig i okolice, Niemcy

Obowiązki:
• transport towarów do sklepów
• załadunek i rozładunek produktów na paletach

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C + E
• dobra znajomość języka niemieckiego
• 2-letnie doświadczenie jako kierowca kat. C+E

Oferujemy:
• praca dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
• zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
• stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec
• pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem

Aplikacje w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres e-mail:

rekrutacja@lusthr.pl

w tytule proszę wpisać KIEROWCA C+E – COSWIG

tel. 535 504 362
tel. 535 025 856

www.lusthr.pl

Prosimy w CV o zapisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 70159e9ff5e5e91a

ilość wszystkich wyświetleń: 821, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: lusthr
  • Zarejestrowany od: 20 października 2017

Inne przedmioty dodane przez lusthr

Ostatnie przedmioty dodane przez lusthr »