do negocjacji

Kucharz lub Kucharka – oferta pracy w Niemczech, Fulda

  • Miasto lub region: Fulda
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 17 czerwca 2016 22:51

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków – kucharzy lub kucharek poszukujących zatrudnienia. Oferta z miejscowości Fulda przy przygotowywaniu potraw zgodnie zamówieniem klientów.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH – Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy. Stawiamy na uczciwość oraz pełne zaufanie w kontaktach z klientami. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu niemieckiego i austriackiego rynku pracy, jesteśmy w stanie proponować tylko najkorzystniejsze, pod względem warunków pracy oferty. Decydując się na Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję legalności oraz przejrzystości na każdym etapie współpracy.

Dołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kucharz/Kucharka
kraj:Niemcy

Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

przyrządzanie posiłków dla gości restauracji,
komponowanie menu,
przygotowywanie posiłków na imprezy okolicznościowe,
przestrzeganie wymogów sanitarnych,
dbanie o czystość miejsca pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

doświadczenia w pracy jako kucharz,
znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
wykształcenia gastronomicznego,
znajomości kuchni niemieckiej,
dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole.

Co oferujemy?

1. Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami:
pełnym pakietem socjalnym
zachowaniem niemieckich standardów pracy
2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,
3. Stabilne i długofalowe zatrudnienie,
4. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,
5. Regularne zjazdy do Polski,
6. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,
7. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld),
8. Łatwy dojazd do miejsca pracy,
9. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres: info@walterfachkraft.pl W tytule wiadomości umieść informację na jakie stanowisko aplikujesz. Przyśpieszy to weryfikację Twoich dokumentów.

Inne Oferty pracy oraz więcej szczegółów o Naszej firmie znajdziesz na stronie www.walterfachkraft.pl, profilu facebook: facebook.com/walterfachkraft lub dzwoniąc pod numery tel. + 48 713666081, + 48 713666455

Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.

Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!

ID ogłoszenia: 4765763e3283256a

ilość wszystkich wyświetleń: 1170, dzisiaj: 2