60 funtów/dzień

Londyn oferta pracy w Anglii bez języka na budowie przy remontach-wykończeniach

  • Miasto lub region: LONDYN
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2016 00:58

Ogłoszenia dam pracę w Anglii dla budowlańców w Londynie. Zatrudnienie przy remontach i wykończeniach na budowie również bez znajomości języka angielskiego.

Anglia praca w budownictwie dla pracownicy budowlany bez znajomości języka angielskiego

Kraj: Anglia
Miasto: London
Praca bez znajomości języka
Zakwaterowanie: oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla pomocników budowlanych przy remontach i wykończeniach.
Stanowisko: Pomocnik budowlany
Zarobki: na początek 60 funtów / dzień
Miejsce pracy: okolice Londynu

Obowiązki:
Wspieranie prac remontowo wykończeniowych.
przygotowanie powierzchni oraz odpowiednich narzędzi i materiałów
malowanie, murowanie, tynkowanie, wygładzanie itp.
Oczekiwania:
duża samodzielność
praktyczne umiejętności budowlane
umiejętność pracy w grupie

Pomagamy znaleść mijsce zamieszkania. Szukamy 10 osób, odbierzemy was z lotniska.

Aplikacja:
Zgłoszenie w którym będą się znajdować następujące informacje:
dane kontaktowe
wiek
opisane doświadczenie
zdjęcie

należy przesłać za pośrednictwem poczty internetowej na adres:
k.sadows@gmail.com

ID ogłoszenia: 27056fe6e297e2a4

ilość wszystkich wyświetleń: 2541, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kasiakasia
  • Zarejestrowany od: 1 kwietnia 2016

Inne przedmioty dodane przez kasiakasia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez kasiakasia »