7,50 GBP/h

Londyn oferta pracy w Anglii na magazynie spożywczym od zaraz bez języka

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 01:20

Hurtownia spożywcza z Londynu poszukuje osób od zaraz do pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbierania zamówień na magazynie

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Zarobki: 7,50 GBP na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień na magazynie
  • dbanie o odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie po dostawach
  • rozładunek i załadunek dostaw

Oczekiwania:

  • wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna
  • możliwość zatrudnienia od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Anglii bez znajomości języka angielskiego
  • stałą pracę na dobrych warunkach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość należy wysłać na adres: ogłoszenie wygasło

ID ogłoszenia: 6705638badc7680d

5 komentarzy na “Londyn oferta pracy w Anglii na magazynie spożywczym od zaraz bez języka”

  1. Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy.
    Jestem osoba mloda, pelna energii i checi do pracy.
    Bardzo szybko ucze sie nowych rzeczy.
    Jestem gotowa do wyjazdu od zaraz.
    Bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego zgloszenia.
    Pozdrawiam

  2. Witam
    Jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz. Jestem odpowiedzialna, uczciwa. Starannie wykonuje powierzone mi obowiązki i szybko się uczę. Prosze o odpowiedz na emailalub nr tel 691517265

  3. Witam jestem zainteresowany praca jestem osobą bez żadnych nałogów dobra sprawnością fizyczną i jestem osobą szybko uczaca sie prosze o kontakt w góry serdecznie dziekuje 796107805

  4. Witam serdecznie jestem zainteresowany ogłoszeniem w sprawie pracy, jestem młodym i energicznym mężczyzną poszukującym pilnie pracy jestem w Londynie od 10.12 2015 proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i kontakt pod numer tel 07570306296 w

    Z Poważaniem Kamil Perczak

  5. Witam , jestem gotów do podjęcia pracy od zaraz . jestem osobą godną zaufania szybką i rzeczną . mieszkam w północnym Londynie więc nie będzie problemów z dojazdem . 07435919621

Zostaw odpowiedź do Kamil 19