2300 € brutto/mc

Magazyn słodyczy bez znajomości języka praca w Niemczech dla par od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 maja 2022 21:19

Hurtownia z Berlina szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie słodyczy. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie przyjmowanie dostaw oraz rozładowywanie samochodów ciężarowych;
  • zbieranie zamówień hurtowych na paletach;
  • pracownik będzie przenosił zgrzewki oraz obsługiwał sprzęty i komputer;
  • przygotowywanie dokumentacji magazynowej oraz aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • dostępność od  zaraz;
  • pracowitość i uczynność;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie na magazynie;
  • odpowiedzialność oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € od pary albo 200 € od osoby;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-jezyka-na-magazynie-slodyczy-od-zaraz-hurtownia-berlin/

ID ogłoszenia: 789628d27ce41f90