132 SEK/h brutto

Magazyn spożywczy od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka Göteborg

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2018 23:43

Oferujemy pracę w Szwecji od zaraz dla osób bez znajomości języka. Propozycja zatrudniania na magazynie spożywczym z Göteborga przy zbieraniu zamówień dla klientów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Göteborg, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 132 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na zbieraniu zamówień, załadunku i rozładunku towarów oraz utrzymywaniu porządku
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przeprowadzaniem okresowych inwentaryzacji oraz aktualizowaniem baz danych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • brak spóźnień
  • możliwość brania nadgodzin
  • otwartość i elastyczność
  • zdolność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • legalną pracę z ubezpieczeniem
  • wysokie premie i dodatki
  • zakwaterowanie za 4500 SEK miesięcznie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem: “Szwecja praca na magazynie spożywczym 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-spozywczym-od-zaraz-goteborg/

ID ogłoszenia: 4295b6bdcb56eaf7