2035-2245 GBP brutto/mc

Magazynier do legalnej pracy w Anglii od zaraz, Sheffield 2022

  • Miasto lub region: Sheffield
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 22 marca 2022 10:36

Agencja rekrutacyjna od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Anglii na magazynie w rejonie Sheffield UK. Zatrudnienie 2022 przy przyjmowaniu, uzupełnianiu, kompletowaniu towaru.

Zadania:
– Przyjmowanie, uzupełnianie i kompletowanie towaru
– Dbanie o załadunek pojazdów

Wymagania:
– NIN, settlement status, konto bankowe
– Doświadczenie w pracy na magazynie
– Rzetelność i motywacja do pracy

Mile widziane: Uprawnienia na wózki widłowe
Kurs pierwszej pomocy/PPOŻ
Gra zespołowa i zaangażowanie na poziomie Ligi Mistrzów

Oferujemy:
– Konkurencyjne wynagrodzenie – od 2035 do 2245 GBP brutto miesięcznie zawsze na czas
– Pracę 40h tygodniowo, od niedzieli do czwartku w godzinach popołudniowo-wieczornych
– Parking na terenie magazynu
– Karty upominkowe na urodziny
– Bonus na święta Bożego Narodzenia
– Pracę w zgranym zespole

rekrutacje@mastermediauk.com

ID ogłoszenia: 9036233029149ca8

ilość wszystkich wyświetleń: 627, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Mastermedia
  • Zarejestrowany od: 17 marca 2022

Inne przedmioty dodane przez Mastermedia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Mastermedia »