8.80-11.89

Magazynier praca w Anglii od zaraz w hurtowni AGD z Basildon, UK

  • Miasto lub region: Basildon
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 00:02

Hurtownia AGD z Basildon poszukuje od zaraz magazynierów do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie dla osób z komunikatywnym językiem angielskim przy kompletowaniu zamówień.

Dla naszego klienta, firmy z branży artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia mieszkań poszukujemy MAGAZYNIERA.

PRACA OD ZARAZ!
STAWKA 8.80-11.89 GBP brutto

Obowiązki:
– kompletowanie towaru zgodnie z dokumentacją

Nie zwlekaj z aplikacją jeśli:
– Masz min. 25 lat
– Umiesz dobrze liczyć
– Znasz angielski w stopniu komunikatywnym
– Masz doświadczenie w magazynie (mile widziane)
– praca pod presją czasu nie wyprowadza Cię z równowagi
– Jesteś gotów do pracy w systemie zmianowym
– Jesteś ogólnie sprawny fizycznie
– Posiadasz własne obuwie ochronne

Oferujemy:
– Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
– Wypłatę wynagrodzenia co tydzień
– Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz podróży.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w jęz. angielskim na adres dam@blu-global.com

ID ogłoszenia: 345a05c703d796a

ilość wszystkich wyświetleń: 349, dzisiaj: 1