8,50 - 12,75 GBP/h brutto

Magazynier – praca w Anglii od zaraz z językiem angielskim w Doncaster i innych miastach

  • Miasto lub region: Bridgwater, Haywood, Speke, Runcorn, Warrington, Middlewich, Doncaster, Redditch
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 24 października 2017 03:12

Agencja zatrudnienia za granicą dla klientów z UK poszukuje magazynierów. Legalna praca w Anglii m.in. w Doncaster przy kompletowaniu zamówień z językiem angielskim.

Dla naszych klientów, renomowanych firm działających w Wielkiej Brytanii poszukujemy Magazynierów.
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Wymagania:
wiek min. 25 lat
komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu
gotowość do pracy zmianowej
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zadania:
kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
pakowanie
przygotowanie towarów do wysyłki

Oferujemy:
wynagrodzenie 8,50 GBP/godz. brutto
pracę w pełnym wymiarze godzin
możliwość pracy w nadgodzinach – 12,75 GBP/godz. brutto
umowę o pracę
stosowne szkolenie
pomoc w zakwaterowaniu
zwrot kosztów podróży
kilka lokalizacji do wyboru: Bridgwater, Haywood, Speke, Runcorn, Warrington, Middlewich, Doncaster, Redditch

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres dam@blu-global.com
Po otrzymaniu aplikacji nasz konsultant skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

ID ogłoszenia: 32159eb95f2edaa9

ilość wszystkich wyświetleń: 1379, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Blu Global
  • Zarejestrowany od: 21 października 2017

Inne przedmioty dodane przez Blu Global

Ostatnie przedmioty dodane przez Blu Global »