do uzgodnienia

Malarz oferta pracy w Anglii na budowie przy remontach, wykończeniach

  • Miasto lub region: północna Anglia
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2016 01:44

Biuro zatrudnienia dla klientów z UK poszukuje budowlańców – malarzy do legalnej pracy w Anglii przy remontach oraz wykończeniach. Ogłoszenie przeznaczone dla kandydatów z doświadczeniem.

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. W ciągu przeszło 10 lat działalności pomogliśmy ponad 10 000 osobom w podjęciu satysfakcjonującego zatrudnienia. Aktualnie dla naszego klienta, szkoły z północno-zachodniej Anglii poszukujemy osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

Malarz

Zakres obowiązków:
– prowadzenie bieżących prac związanych z utrzymaniem obiektów (naprawa sufitów, ścian, podłóg, stolarki, armatury itp. (z wyłączeniem prac elektrycznych)),
– kierowanie zespołem malarzy/dekoratorów,
– dbanie o wysoki standard wszystkich wykonywanych prac,
– dbanie o przestrzeganie wymogów BHP,
– wykonywanie prac stosownie do zmieniających się wymagań i potrzeb pracodawcy.

Wymagania podstawowe:
– doświadczenie w pracach wykończeniowych o wysokim standardzie,
– doświadczenie w kierowaniu zespołem,
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
– umiejętność efektywnej pracy jako członek zespołu,
– zwracanie uwagi na szczegóły,
– aktualne prawo jazdy,
– działanie z własnej inicjatywy,
– punktualność, skrupulatność, dokładność.

Oferujemy:
– zatrudnienie na brytyjskiej umowie o pracę,
– pracę na pełny etat,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach,
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres bydgoszcz@flamejobs.pl

NIE POBIERAMY OPŁAT ZA POMOC W ZNALEZIENIU PRACY!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 896571a15afec24f

ilość wszystkich wyświetleń: 1484, dzisiaj: 1