Do uzg.

Montaż rowerów praca w Holandii od zaraz na produkcji z językiem angielskim, Oldenzaal

  • Miasto lub region: Oldenzaal, Holandia
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 22 lutego 2021 12:02

Firma z Oldenzaal poszukuje chętnych ze znajomością języka angielskiego do pracy w Holandii na produkcji przy montażu rowerów. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Kolarstwo to Twoja pasja? Połącz ją z pracą! Czeka na Ciebie oferta przy produkcji najwyższej jakości rowerów wykonanych z węgla lub aluminium.

Miejsce pracy: Oldenzaal, Holandia

Wymagania:
– Dobra znajomość języka angielskiego
-Wykształcenie techniczne lub zawodowe – praktyka
-Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i nastawienie na wyniki
-Mile widziane: podstawowa wiedza z zakresu jakości produktu i logistyki oraz doświadczenie jako mechanik rowerowy 😉

Twoje zadania:
– Obsługa maszyny do budowy kół
-Składanie kół zgodnie ze standardowymi procesami i procedurami (montaż opon na gotowym kole, montaż kasety i tarczy (hamulca), wiązanie szprych do obręczy)
-Prowadzenie kontroli jakości i informowanie kierownika zespołu o ewentualnych problemach

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować
– Minimum formalności!
-Atrakcyjną stawkę godzinową: 13.27 euro brutto
– Stałe godziny pracy 7:30-16:00 i wolne weekendy
– Ubezpieczenie oraz dostęp do opieki zdrowotnej
– Zorganizowane zakwaterowanie i transport np. rowerem elektrycznym
– Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 211602b99af87171

ilość wszystkich wyświetleń: 394, dzisiaj: 2