do ustalenia

Monter mebli oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz, Waldstetten

  • Miasto lub region: 73550 Waldstetten
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 października 2020 17:02

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam fizyczną pracę w Niemczech na terenie Waldstetten w charakterze montera mebli. Zatrudnienie przy montażu mebli bezpośrednio u klienta.

Jedna z wiodących niemieckich firm w branży produkcji mebli kuchennych w segmencie mebli premium poszukuje kandydatów do montażu mebli na tarkach i wystawach.

Miejsce zlecenia: 73550 Waldstetten, Niemcy
Start: październik
Zakończenie: długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:
– montaż mebli kuchennych na stoiskach klientów podczas targów, wystaw,
– budowa stoisk targowych, stoisk firm meblarskich.

Oczekujemy:
– wykształcenie kierunkowe na stanowisku stolarz, cieśla albo monter elementów drewnianych bądź doświadczenie na podobnym stanowisku,
– sprawność fizyczną,
– umiejętność pracy w grupie,
– znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:
– atrakcyjną stawkę godzinową,
– możliwość dłuższej współpracy,
– bezpłatne zakwaterowania na czas trwania kontraktu
– codzienne wsparcie Koordynatora z Polski.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem w tytule “montaż mebli”

ID ogłoszenia: 1455f86eca252eeb

ilość wszystkich wyświetleń: 410, dzisiaj: 1