16.00

Murarz oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz w Hanowerze 2020

  • Miasto lub region: 30179 Hannover
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 października 2020 12:09

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla murarzy. Zatrudnienie 2020 w rejonie Hanoweru przy budowie nowych domów zgodnie z rysunkiem technicznym.

Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Murarz. Klient prowadzi firmę budowlaną zajmującą się renowacją domów/mieszkań oraz stawiania nowych budynków od podstaw.

Miejsce pracy: 30179 Hannover, Niemcy

Zakres obowiązków:
– budowa nowych budynków,
– stawianie ścian działowych oraz murów nośnych,
– odczytywanie rysunków technicznych.

Oferujemy:
– umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,
– możliwość dłuższej współpracy,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy).

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– sprawność fizyczna,
– mile widziana znajomość języka niemieckiego.

CV: aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “murarz”
+48 504 293 615

ID ogłoszenia: 8855f9296d91804a

ilość wszystkich wyświetleń: 524, dzisiaj: 1