135 SEK brutto/h

Na magazynie bez znajomości języka dam pracę w Szwecji od zaraz Malmö

  • Miasto lub region: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 20 października 2022 21:00

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Szwecji dla magazynierów. Zatrudnienie w Malmö na magazynie hurtowni odzieży od zaraz. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Malmö.

Wynagrodzenie:  135 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie odzieżowym;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zbieranie zamówień, a w tym również pakowanie, montowanie zabezpieczeń, naklejanie etykiet oraz kontrolowanie jakości produktów;
  • pracownik będzie przyjmował dostawy, analizował zwroty;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zmotywowanie do pracy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 2800 SEK na mc od osoby;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • szkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi można kierować na adres e-mail:

Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie odzieżowym, Malmö 2022

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-szwecji-na-magazynie-odziezy-od-zaraz-w-malmo-2022-2023/

ID ogłoszenia: 376635171ce306de