26 500 SEK brutto/mc

Magazyn drogeryjny bez znajomości języka oferta pracy w Szwecji od zaraz Göteborg

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 16 września 2021 20:06

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Szwecji dla magazynierów. Zatrudnienie 2021 od zaraz w Göteborgu na magazynie drogeryjnym. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Göteborg.

Wynagrodzenie: 26 500 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika;
  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysłania, a także pakowanie, przyjmowanie dostaw na magazyn;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • mobilność;
  • sprawność manualna;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę na pół roku;
  • zniżkę na obiady w kantynie pracowniczej;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy kierować na adres e-mail: arbetsmedlet2021@fastmail.se z dopiskiem: Magazyn z kosmetykami, Göteborg 2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-w-goteborg/

ID ogłoszenia: 768614376cd367ff