od 195 NOK brutto/h

Na magazynie obuwia bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz 2023 Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2023 21:36

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii na magazynie hurtowni obuwia. Zatrudnienie w Stavanger od zaraz dla magazynierów. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 195 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik na magazynie obuwia sportowego;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • rozładowywanie dostaw;
  • przygotowywanie wysyłek;
  • zbieranie zamówień itp.

Wymagania:

  • dokładność;
  • energiczność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • wielozadaniowość;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • norweska umowę o pracę;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • płatne zakwaterowanie w kwaterach pracowniczych;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • pracę na jednej zmianie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można kierować na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider 04/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 4806423319132cd2