165 NOK brutto/h

Na magazynie z kosmetykami od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2019 19:42

Dla magazynierów oferta pracy w Norwegii aktualna od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie w Oslo na magazynie z kosmetykami. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z kosmetykami oraz artykułami drogeryjnymi;
  • wspieranie prac magazynowych, czyli zbieranie zamówień, rozładowywanie dostaw, dbanie o dokumentację, wprowadzanie danych do systemu komputerowego oraz obsługiwanie wózka paletowego itp.

Wymagania:

  • chęć do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • miel widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • motywacja do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3600 NOK miesięcznie od osoby;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Szczecinie i nie może być to zrobione na odległość.

Brak opłaty za rekrutację. Natomiast za przygotowanie i tłumaczenie dokumentów zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia w wysokości około 300 NOK.

Zgłaszać można się pod adresem e-mail: LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem: „lagermedarbeider 06/2019″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-kosmetykami-oslo/

ID ogłoszenia: 975d138cde4eb1d