9,25 GBP brutto/h

Na magazynie z napojami Anglia praca od zaraz bez języka Birmingham UK

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2019 19:48

Dla magazynierów oferta aktualnej od zaraz pracy w Anglii na magazynie z napojami. Zatrudnienie w Birmingham UK bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na palety przy użyciu ręcznego wózka paletowego oraz skanera;
  • ręczne załadowywanie zgrzewek napojów, które mogą ważyć nawet do 20 kg;
  • owijanie stretchem załadowanych palet;
  • odstawianie gotowych już palet na swoje miejsce w magazynie.

Wymagania:

  • zaleta będzie doświadczenie, a także podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • zaświadczenie o niekaralności, które jest nie starsze niż 3 miesiące;
  • pracowitość;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • szybkość;
  • dostępność na przynajmniej 6 miesięcy;
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów z kręgosłupem.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w mieszkaniach w cenie 50 GBP na tydzień od osoby;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • osoby, które przebywają w Polsce, mogę skorzystać z pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania do UK;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta 1 GBP = 5 PLN.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres:

oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem: „Hurtownia napojów Birmingham 2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-birmingham-uk/

ID ogłoszenia: 1955d08dfb3f3e58