2000 €brutto

Na magazynie z napojami od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Essen 2019

  • Miasto lub region: Essen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 maja 2019 00:08

Do aktualnej od zaraz pracy w Niemczech poszukiwane osoby na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie bez znajomości języka w Essen z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu;
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o czystość na regałach, przeprowadzanie inwentaryzacji, wysyłanie towarów oraz aktualizowanie bazy danych w systemie komputerowym;
  • praca z użyciem wózka paletowego, skanera ręcznego oraz komputera.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • sumienność;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przed wyjazdem oraz pomoc przy dopełnieniu spraw urzędowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • możliwość korzystania z tanich obiadów w stołówce zakładowej;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość zatrudnienia na stałe w Niemczech.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz krótkim opisem własnej osoby należy wysłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z podanie tytułu: Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/04/2019″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-essen-2019/

ID ogłoszenia: 4955cc9a0c92b724