9,25 GBP brutto/h

Na magazynie z RTV bez języka praca w Anglii od zaraz Brighton UK 2019

  • Miasto lub region: Brighton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 20 maja 2019 20:02

Możliwość podjęcia ciekawej pracy w Anglii na magazynie z RTV bez znajomości języka. Ogłoszenie z Brighton aktualne od zaraz i bez doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Brighton.

Wynagrodzenie: 9,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadania pracownika będą polegały na komisjonowaniu sprzętu elektronicznego, np. telewizory, konsole i nagłośnienie przy użyciu skanera ręcznego oraz wózka paletowego ręcznego, który ma wspomaganie elektryczne. Zamówienia zbierane są na potrzeby sklepów detalicznych.

Wymagania:

  • dostępność na 4 miesiące albo dłużej;
  • mile widziana znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia;
  • bez konfliktów z prawem oraz problemów z piciem i innymi używkami;
  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 50 GBP na tydzień;
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności;
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy;
  • po zakończeniu kontraktu możliwość przedłużenia umowy na stałe dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

greatjobs@fastmail.co.uk z podaniem tytułu: „RTV Brighton 06.2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-na-magazynie-z-rtv-bez-znajomosci-jezyka-brighton-uk-2019/

ID ogłoszenia: 1835ce2a93f340c0