132,60 DKK brutto/h

Na magazynie z zabawkami bez języka oferta pracy w Danii od zaraz Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 4 listopada 2021 20:37

Możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Danii dla magazynierów. Zatrudnienie od zaraz w Kopenhadze na magazynie hurtowni zabawek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 132,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie zabawek i akcesoriów dla dzieci;
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniami składanymi drogą elektroniczną;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • rozładowywanie dostaw;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • wydajność;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • bez języka duńskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • duńską umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 5000 DKK na mc od osoby.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy kierować na adres e-mail: praca-sikker@mail.online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/57/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-w-kopenhadze/

ID ogłoszenia: 7916184183b565d1