od 132 DKK na godz.

Na magazynie żywności bez znajomości języka praca Dania od zaraz Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 25 listopada 2022 17:45

Hurtownia z Aarhus szuka od zaraz magazynierów do pracy w Danii. Zatrudnienie na magazynie żywności bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 132 DKK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem skanera ręcznego;
  • zadaniem będzie pakowanie oraz przygotowywanie zamówień do wysłania;
  • robienie inwentaryzacji i spisywanie towarów;
  • rozładowywanie dostaw, sprawdzanie produktów oraz rozmieszczanie ich na magazynie;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i solidne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • duńską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi można wysyłać na adres e-mail:

sikker.pl@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/60/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-na-magazynie-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hurtownia-w-aarhus/

ID ogłoszenia: 1566380d07f61179