22000 - 28000 CZK na mc

Na produkcji czekolady bez znajomości języka dam pracę w Czechach od zaraz Opawa

  • Miasto lub region: Opawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 31 maja 2023 23:14

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w fabryce z Opawy bez znajomości języka na produkcji czekolady. Pracodawca zapewnia możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Opawa.

Wynagrodzenie: 22 000 – 28 000 CZK na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce czekolady;
  • wykonywanie zadań z wykorzystaniem komputera;
  • naprawianie i ustawianie maszyn.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw i ustawień;
  • umiejętności techniczne.

Oferujemy:

  • możliwość rozwijania się i zwiększenia wynagrodzenia;
  • zatrudnienie na rok z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony;
  • zmiany po 12 godzin, czyli krótki i długi tydzień;
  • stabilną pracę;
  • dotowana żywność;
  • kafeteria;
  • ubezpieczenie na życie;
  • 25 dni urlopu w ciągu roku oraz 2 dni chorobowe;
  • bardzo dobre warunki finansowe i dodatki.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

796 520 859 albo poprzez stronę: www.olx.pl/oferta/praca/operator-produkcji-w-fabryce-czekolady-w-czechach-opava-CID4-IDUv0QN.html

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-opawa/

ID ogłoszenia: 4436477b69e818bc