145 DKK brutto/h

Na produkcji detergentów od zaraz praca w Danii bez języka Aalborg 2020-2021

  • Miasto lub region: Aalborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 2 grudnia 2020 16:36

Zatrudnienie w fabryce z Aalborg bez znajomości języka dla Polaków. Aktualna od zaraz praca w Danii na produkcji detergentów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Aalborg.

Wynagrodzenie: 145 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na różnych etapach produkcji;
  • pracownik będzie dbał o ciągłość produkcyjną, kontrolował maszynowe napełnianie opakowań danym produktem, a także zamykał opakowania i pakował je.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie czynne prawo jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem;
  • solidne i sumienne wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • umowę holenderską;
  • zatrudnienie na pół roku;
  • zapoznanie z obowiązkami oraz pomoc na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK na mc za miejsce w pokoju dwuosobowym albo 7000 DKK za miejsce w samodzielnej kawalerce.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres e-mail:

CV.Sikker@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/84/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dania-praca-od-zaraz-przy-produkcji-detergentow-w-fabryce-z-aalborg/

ID ogłoszenia: 6935fc7a9b18b1c7