9,25 GBP brutto/h

Na produkcji pizzy dla par oferta pracy w Anglii od zaraz bez języka Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 30 października 2019 19:27

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii na produkcji pizzy. Zatrudnienie dla par w Birmingham bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca stojąca przy taśmie, która polega na układaniu składników na cieście do pizzy oraz przeprowadzaniu kontroli jakości wyrobów, jak i pakowaniu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole, bezkonfliktowość;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej oraz znajomość języka angielskiego;
  • w pierwszej kolejności będą brane osoby, które obecnie przebywają w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia za pośrednictwem legalnie działającej agencji;
  • wypłatę raz w tygodniu zawsze na czas;
  • możliwość skorzystania ze wspólnego zakwaterowania dla par;
  • opiekę polskiego rezydenta przy załatwianiu formalności;
  • bezpłatne zakwaterowanie niedaleko pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin oraz pracy w weekendy, które są płatne +50% stawki wyjściowej.

Aplikacja:

Zgłoszenia z podaniem tytułu wiadomości: „Produkcja pizzy Birmingham 11/11/19” prosimy wysyłać na adres:

red-dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-birmingham-uk/

ID ogłoszenia: 805db9b36144972