14,00 € na brutto/h

Niemcy praca bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni od zaraz w Dortmundzie

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 czerwca 2021 22:34

Zatrudnienie dla sprzątaczek w Dortmundzie bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund,

Wynagrodzenie: 14,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu siłowni oraz klubu fitness;
  • pracownik będzie dbał o porządek w miejscu pracy, a także mył łazienki, wycierał sprzęty, odkurzał, mył podłogi itp.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • szkolenie pracownicze;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc + media.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Sprzątanie siłowni Dortmund, lipiec 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-silowni-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 98060da25faf13d8