12,50 €/h +dodatki

Niemcy praca bez znajomości języka jako kierowca kat.B-dostawca od zaraz Lipsk

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 maja 2020 19:33

Pracodawca z Lipska poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech jako kierowca kat.B – dostawca. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,50 Eur brutto na godz. + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla włoskiej restauracji przy rozwożeniu pizzy oraz makaronów do klientów, którzy złożyli zamówienie telefoniczne lub elektronicznie;
  • dostarczanie jedzenia pod drzwi, gdyż w obecnej sytuacji płatność jest tylko kartą albo elektronicznie.

Wymagania:

  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • schludność oraz przyjazne nastawienie do innych osób;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • nie jest wymagany j. niemiecki, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego oraz gotowość do nauki j. niemieckiego;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zdyscyplinowanie;
  • brak uzależnień;
  • umiejętność liczenia w pamięci;
  • doskonała orientacja w ternie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur na mc od osoby;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zapoznanie z zadaniami;
  • maseczki, żele do dezynfekcji i rękawiczki jednorazowe;
  • samochód służbowy.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kierowca-kat-b-dostawca-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 7495ecfa5377a03e