do ustalenia

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji opakowań Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 30 czerwca 2015 23:20

Aktualnie zatrudnimy Polaków do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Praca polegać będzie na składaniu opakowań kartonowych i przeprowadzaniu kontroli jakości.
  • Obowiązkiem będzie poprawianie niedoróbek.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • szybkość
  • zwinność
  • doskonałe zorganizowanie
  • skrupulatność
  • samodyscyplina
  • sumienne wykonywanie powierzonych prac

Oferujemy:

  • odzież roboczą
  • szkolenie z zasad BHP oraz stanowiskowe
  • zatrudnienie zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu i kwatery na miejscu
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dobre zarobki
  • opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:
Wiadomość z CV należy przesłać na adres: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 7995592f98d7643b

2 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji opakowań Berlin”

  1. agnieszka na 2 lipca 2015 @ 22:48

    witam
    jestem zainteresowana oferta pracy.. proszę o kontakt 787-358-501 pozdrawiam

  2. witam jestesmy zainteresowani oferta pracy . 691248627