9,80 euro brutto za godzinę

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie czekoladek Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 maja 2016 19:40

Od zaraz zatrudnimy pracowników na produkcję do pakowania pralinek w Dortmundzie także bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków. Kandydaci mogą skorzystać z zakwaterowania płatnego oferowanego przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy.

Zarobki: 9,80 euro/h.

Zadania na stanowisku pracy:

  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości pralin;
  • ręczne pakowanie pralinek na specjalnych tackach;
  • kierownik zmiany może zlecać również inne zadania, na przykład przy zdobieniu czekoladek.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • skrupulatność, dokładność;
  • mile widziane aktualne badania sanepidu;
  • plusem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • zwracanie uwagi na szczegóły;
  • uczciwość i punktualność.

Zapewniamy:

  • dostęp do płatnego zakwaterowania;
  • umowa o pracę na pół roku z możliwością przedłużenia dla najlepszych osób;
  • dokładne szkolenie;
  • wyżywienie w niskiej cenie do kupienia w stołówce pracowniczej;
  • dobre zarobki.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą mailową, najlepiej w języku niemieckim. W temacie prosimy zamieścić dopisek: pakowanie-czekoladek5/16.

e-mail: dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekolad-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 308572b80f3b4a7f

16 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie czekoladek Dortmund”

  1. pakowanie-czekoladek5/16 na 7 maja 2016 @ 22:28

    Witam, jestem zainteresowana proponowaną przez Państwa pracą.

  2. Witam
    Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 728356130

  3. Witam

    Jestem zainteresowany pracą przy pakowaniu czekoladek. Proszę o kontakt telefoniczny 728356130

  4. majewski636 na 9 maja 2016 @ 18:29

    Witam jestem zainteresowany pracom znam dobrze język Angielski proszę o kontakt 48 533431714

  5. Witam
    jestem zainteresowana podjęciem pracy przy produkcji słodyczy. Mam doświadczenie na tym stanowisku zdobyte w Niemczech. Jestem osobą uczciwą, sumienna, odpowiedzialnom!
    Proszę o kontakt tel.48 667457205 lub
    49 15734039951

  6. Witam !
    Jestem zainteresowana podjęciem pracy przy produkcji słodyczy. Mam doświadczenie zdobyte w Niemczech.Jestem osobą uczciwą, odpowiedzialnom. Proszę o kontakt tel. 48 603382466 Anna

  7. Jestem zainteresowana ta oferta pracy takze bardzo prosze o telefon. 518710718

  8. Pakowanie czekolad Dortmund na 11 maja 2016 @ 18:31

    Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu czekoladek. Proszę o kontakt 506 040 979

  9. krystyna na 12 maja 2016 @ 22:48

    Jestem zainteresowana praca pracuje 9lat przy zbiorach 784444213

  10. Renata Kukier na 14 maja 2016 @ 12:14

    Jestem zainteresowana ofertą pracy.Możliwość wyjazdu od zaraz.Kontakt 609376690.Pozdrawiam.

  11. Renata Kukier na 14 maja 2016 @ 12:17

    Jestem zainteresowana ofertą pracy pakowanie czekoladek.Możliwość wyjazdu od zaraz.Kontakt 609376690.Pozdrawiam.

  12. jestem zainteresowany propozycją pracy przy pakowaniu czekolad w Dortmund. Pracowałem zespołowo w Niemczech w FIRMIE Trans SERVIE TEAM w WORMS. Mój tel.+48 509 819 562.

  13. Karolina,Konrad,Michał na 17 maja 2016 @ 16:05

    Witam jestesmy zainteresowani praca przy pakowaniu czekoladek. Prosimy o kontakt telefoniczny:537761501.

  14. Dominika, Kamil na 19 maja 2016 @ 12:01

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą, prosimy o kontakt 786 270 122

  15. Witam jestem zainteresowana nr tel 724 798 310

  16. Jestem chetny moj numer to 575642039

Zostaw odpowiedź do pakowanie-czekoladek5/16