12 euro/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu autobusów od zaraz Stuttgart

  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 marca 2017 01:35

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy sprzątaniu autobusów i tramwajów. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Start zatrudnienia: od zaraz
Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12 euro brutto

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu tramwajów i autobusów w godzinach nocnych
  • pracownicy dbają o czystość w pojazdach, myją okna i podłogi, wycierają poręcze, dezynfekują powierzchnie, itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • wysokie zaangażowanie
  • pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • motywacja, pracowitość, dokładność

Zapewniamy:

  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • niemiecką umowę o pracę
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie odpłatne – ok. 150-250 euro miesięcznie w zależności od lokalizacji i standardu
  • zatrudnienie od zaraz
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres: dringende-arbeit@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: sprzatanie-w-zajezdni/03/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-autobusow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 32458d06cdf348b1

3 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu autobusów od zaraz Stuttgart”

  1. Mariusz Szczepkowski na 31 marca 2017 @ 12:18

    witam ja w sprawie oferty przy sprzątaniu autobusów od zaraz Stuttgar. Szukam pracy wraz z narzeczoną i szukamy pracy. jeśli oferta jest aktualna prosił bym o kontakt. napisze też że pracowałem kiedyś na myjni samochodowej i wiem na czym praca polega. zostawiam też nr. tel. 669862385 Pozdrawiam.

  2. Bartek Dziób na 31 marca 2017 @ 17:33

    witam mam na imie Bartek jestem sprawny fizycznie i mam chec do pracy jestem zainteresowany praca w panstwa firmie mam 29 lat.jesli sa panstwo zainteresowani moja osoba proszeo kontakt.bartek.de87@op.pl dziekuje pozrdrawiam

    • przy sprzątaniu autobusów na 12 czerwca 2018 @ 13:07

      Dzien dobry mam na imię Damian lat 28 bardzo jestem zainteresowany sprzątaniu autobusów nie boje się zadniej pracy fizycznej kazde nowe doświadczenie jest moim wezwaniem jestem pracowity i dokładny bardzo szybko się ucze kontakt telefoniczny 731-293-337 E-mail:damjar111@wp.pl

Zostaw odpowiedź do przy sprzątaniu autobusów