1650 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca dla par bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz Drezno

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 21:11

Oferujemy pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Drezna na podstawie legalnej,  niemieckiej umowy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drezno, Niemcy.

Pensja miesięczna: 1650 euro brutto.

Zakres obowiązków:

  • ustawianie butelek i innych pojemników na taśmie celem ich napełnienia przez maszynę;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie produktów;
  • paletowanie towarów;
  • inne zadania zlecone przez managera.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy od września;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • dobra organizacja;
  • punktualność, niezawodność;
  • chęć nabywania nowej wiedzy i umiejętności;
  • uczciwe i sumienne podejście;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 150 euro (odciągane z wynagrodzenia);
  • początkowo pracę pod okiem kierownika oraz szkolenie;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • odpowiedzialne stanowisko;
  • możliwość nauki nowych rzeczy;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie prosimy wysyłać pod adres e-mail:

  • neuearbeit@berlin.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja kosmetyków, Drezno″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-drezno-produkcja-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 90957bb448001cf3

4 komentarze na “Niemcy praca dla par bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz Drezno”

  1. dzień dobry chciała bym się tylko dowiedzieć na jaki okres ta umowa

  2. Witam z przyjemnością zgłaszam się na w/w stanowisko pracy.Mam 28 lat posiadam uprawnienia na wózki widłowe,na chwilę obecną przebywam w Holandii.Chętnie podejmę prace od zaraz.Za rozpatrzenie mojego zgłoszenia z góry bardzo dziękuję.

  3. Wraz z moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta. Proszę o kontakt 783279427

  4. Jestem zainteresowana oferta proszę o kontakt 733778921

Zostaw odpowiedź do Robert