1820 euro/m-c brutto

Niemcy praca dla par od zaraz pakowanie kawy bez znajomości języka Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 stycznia 2018 08:24

Propozycja pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu kawy. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Hamburgu dla 4 kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1820 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu zestawów promocyjnych ze słoikiem kawy oraz kubkiem
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się składaniem opakowań, foliowaniem oraz naklejaniem etykiet

Wymagania:

  • zręczność
  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zdolność pracy w zespole
  • pracowitość i sumienność
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • samodyscyplina
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie na okres 3 miesięcy
  • pracę na czas określony
  • zarobki wypłacane na konto
  • legalną pracę na 3 miesiące
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • szkolenia dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca przy pakowaniu zestawów kawy, Hamburg” prosimy przesłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 4875a67c2c8185fa

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla par od zaraz pakowanie kawy bez znajomości języka Hamburg”

  1. proszę o kontakt (para)