do ustalenia

Niemcy praca dla Spawacza WIG, Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 lutego 2016 19:57

Firma z Berlina poszukuje polskich spawaczy WIG gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy spawaniu elementów z niklu metodą WIG. Pracodawca oczekuje minimum komunikatywnej znajomości języka.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH- Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Obecnie poszukujemy osób gotowych podjąć pracę na stanowisku:
Spawacz WIG z jęz. niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Zakres obowiązków:

– spawanie elementów z niklu metodą WIG,
– przygotowanie materiału do spawania,
– praca przy rozbiórce i ponownym składaniu elementów,
-dostosowanie urządzen spawalniczych i spawarki do wymagań konstrukcyjnych i rodzaju spawanych materiałów,
-kontrola jakości spawów zgodnie z ustalonymi procedurami.

Wymagania:

– doświadczenie w zawodzie spawacza ( minimun 3 lata )
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
– ważne uprawnienia spawalnicze,
– wymagane grupy materiałowe: W43 do W46,
– umiejętność czytania rysunku technicznego wraz z oznaczeniami spawalniczymi,
– dokładność i sumienność,
– sprawność fizyczna,
– zdyscyplinowana praca.

Co gwarantujemy?

– niemiecką umowę o pracę z wszelkimi jej profitami,
– pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,
– atrakcyjne wynagrodzenie wzrastajacę wraz ze stażem pracy,
– pomoc w organizacji miejsca zakwaterowania,
– długofalowe zatrudnienie,
– legalną pracę w ugruntowanej firmie u uczciwego pracodawcy.

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

ID ogłoszenia: 48056c17e42cb37a

ilość wszystkich wyświetleń: 1450, dzisiaj: 1